Sportovní dětské léto 15. - 19. 8. 2022 (5.termín)

Akce dětské sportovní léto je BEZ přespání.
*Při registraci 2 a více dětí, nebo na více termínů sleva 15 %
 
Místo: Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, José Martího 269/31, Praha 6
 
Organizační řád Dětského sportovního léta ke stažení ZDE.
Důležité dokumenty ke stažení naleznete ZDE.
Prohlášení o bezinfekčnosti s dodatkem o Covid-19 ke stažení ZDE.
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

*V posledním kroku objednávky, prosím, vyplňte údaje o účastníkovi tábora (kromě e-mailu a telefonního kontaktu - ten na Vás). Pokud registrujete více dětí na jeden termín, tak celé jméno a datum narození, prosím připište do poznámky. Další informace obdržíte na Vámi zadaný e-mail.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Kapacita akce naplněna
Kód: 901505/5
3 700 Kč
Sportovní dětské léto 15. - 19. 8. 2022 (5.termín)
Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy již devátým rokem pokračuje v tradici příměstského letního tábora. Sportovní dětské léto na UK FTVS je určeno pro děti ve věku základních škol (6 - 15 let). Lektoři na této akci jsou zkušení studenti UK FTVS, kteří pro děti zajišťují pestrý celodenní program plný sportů, her a zábavy. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Program probíhá ve všední dny od 8:00 do 16:45, a to jak v prostorách UK FTVS, tak v blízkém okolí (Divoká Šárka, obora Hvězda). Pro malé sportovce je zajištěn oběd a pitný režim.
 
Děti mají možnost seznámit se s více než 20 sportovními disciplínami. Některé lze považovat za tradiční sporty, jako například fotbal, florbal, tenis, základní gymnastika, atletika a jiné za netradiční, jako například ringo, beachházená, tchoukball. V případě nepříznivého počasí bude zajištěn program v krytých prostorách UK FTVS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení