Kurz zvládání stresu

Workshop zvládání stresu je komplexní a interaktivní program navržený tak, aby během jednoho dne vybavil účastníky účinnými strategiemi a technikami pro zvládání stresu v osobním i profesním prostředí. 

Cílovou skupinou je veřejnost, tak zaměstnanci a studenti FTVS UK.

 

Termín konání: 16. 03. 2024

Termín pro přihlášení do: 11. 03. 2024

Rozsah kurzu: 7h

Garant kurzu: doc. RNDr. PhDr. Ing. Jana Jaklová Dytrtová, Ph.D.

Místo konání: FTVS UK, José Martího 269, 162 52 Praha 6

 

Cílová skupina
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 302201-9613/OST2 302201-9613/STU1 Zvolte variantu
3 200 Kč 2 800 Kč od 2 800 Kč
Kurz zvládání stresu

Časový a obsahový plán programu :

Workshop začíná prozkoumáním pojmu stres a jeho dopadu na fyzické a duševní zdraví. Účastníci hlouběji porozumí příčinám a symptomům stresu a také negativním důsledkům, které může mít na různé aspekty života.

Prostřednictvím poutavých prezentací, skupinových diskusí a zážitkových aktivit se účastníci naučí identifikovat své vlastní spouštěče stresu a rozvíjejí povědomí o účincích stresu na jejich životy.

     

Co Vám kurz přinese :

Hlavním cílem workshopu je umožnit účastníkům řadu technik a strategií zvládání stresu. Patří mezi ně relaxační, dechové, hlasové a pohybové techniky. Účastníci se také dozvědí o důležitosti sebepéče, výběru zdravého životního stylu a dodržování hranic, aby se předešlo přetížení stresem. Workshop zvládání stresu je vhodný pro jednotlivce z různých profesních oblastí, kteří zažívají stres v osobním i pracovním životě. Poskytuje cenné poznatky a praktické dovednosti, které účastníkům umožňují zvýšit jejich odolnost, zvýšit produktivitu a pěstovat zdravější a vyváženější životní styl.

Hlavním přínosem absolvování workshopu zvládání stresu je získání praktických znalostí a dovedností k efektivnímu zvládání stresu. Účastí na workshopu o zvládání stresu získají jednotlivci přístup k velkému množství zdrojů, nástrojů a technik speciálně navržených k řešení problémů se stresem. To umožňuje účastníkům podniknout proaktivní kroky ke snížení úrovně stresu a zlepšení jejich celkové pohody. Kromě praktických dovedností a znalostí si účastníci změří pomocí psychotestu hodnotu stresu a ze slin účastníků stanovíme hodnotu kortizolu (stresový hormon), DHEA (hormon související s kondicí mozku) a případně testosteron.

    

Doprava : vlastní

Stravování : vlastní

Kontakt :

Jana Jaklová Dytrtová

dytrtova@ftvs.cuni.cz

220172013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: